2015 Bahar Güzellik ve Bakım Trendleri

Paylaş
 

Onca soğuk günün ardından Güneş’in her pırıltısı içimizi kıpır kıpır ediyor, bahar da resmi olarak artık bizimle. Önümüzdeki ılık günlere saç, makyaj ve güzellik trendlerini takip ederek uyum sağlamanız için küçük bir rehber hazırladık:

Bohem, özgür ve %100 naturel bir bahar geçirmeye hazır olun!

Grafik Eyelinerlar bu sezon dikkati gözlerde toplayacak. Trendlere ayak uydurmak istiyorsanız Twigy’den kadınsı kanatlara birçok yeni eyeliner modelini öğrenmeye başlasanız iyi olur.

En İyi Eyelinerları Seçtik!

Birkaç yıldır güzellik sektörüne hakim olan doğala dönüş trendi, bu sezon zirvesini yaşayacak. %100 Naturel ciltler ile doğal güzelliğinizi sergilemenin tam zamanı!

Cildinizi sergilemekten utanıyor musunuz?

Parisian kadınların özenmediğimiz tek bir noktası yok sanıyoruz ki… Bu sezon o “woke up like this (böyle uyandım)” havasındaki, özenle taranmamış hatta dokunulmamış ama fazla sofistike ve güzel görünen saçlarına sahip olmak için yanıp tutuşacağız. Sezonun birkaç saç trendi var: örgüler, rengarenk ve büyük aksesuarlarla yapılmış topuzlar, ıslak ve geriye ya da yana doğru taranmış saçlar, sıkı at kuyrukları. Bunların arasından sahip olmak isteyeceğimiz ve ömrümüzün sonuna kadar bizim olsun istediğimiz tek model Parisian stili yapılmamış saçlar.

Saçlarınıza iyi bakıyor musunuz?

Göz ve çevresinde yapılan makyaj oyunlarını sevmiyor musunuz? O halde bu sezon tüm dikkatleri dudaklarınıza çekebilirsiniz. Bu sezonun dudaklardaki renk skalası zengin, en doygun tonlarda.

Make Up For Ever- Rouge Artist Natural renklerini gördünüz mü?

Ve son olarak, rock ışıltıları bu sezonun olmazsa olmazı… Özellikle Altın Dövme / Flash Tattoolar ile mutlaka stilinizi tamamlamanız gerekiyor!

Bu yazı 1444 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU