2015 Bahar Sezonu İçin Saç Trendleri

Paylaş
 

Süslenmiş olsun, arkaya taranmış yüksek ve sıkı veya hafif yapılan dalgalar bahar pistlerinde saç stillerinin hepsinde ortak bir şey vardı: Saç uzunluğunun önemi. Bobs ve Lobs saç modelleri dışa doğru uzamaya başlıyor,çünkü uzun saçlar tekrar geri döndü.Üstelik her zamankinden daha cool bir şekilde.Bahar 2015 gösterilerinden bizim favorimiz olan saç trendlerini sizin için derledik.

BOHEM DALGALAR

Denizden çıkmış gibi doğal duran,emek harcanmadan elde edilmiş dalgalı saçlar bu senenin bahar trendlerinden. Özgür ruhlu,bohem anlar için pastel renkli,çiçek baskılı ve şeffaf elbiseler üzerinden dökülen dalgalar size oldukça etkileyici bir görünüm kazandıracaktır.

UZUN AT KUYRUĞU SAÇLAR

İster sıkı bir şekilde yukarıda toplanmış, isterseniz de hafif gevşek bir şekilde toplanmış bir at kuyruğu tercih edebilirsiniz. Her iki şekilde de bu yılın saç trendi görünümünü yakalayabilirsiniz.

ÖRGÜLÜ SAÇLAR

Dağınık, klasik,mısır, halat örgü ve daha fazlası..Her beceri düzeyinde bir örgü stili bu saç trendinde yer alıyor. Zevkinize ve becerinize göre istediğiniz bir örgü stilini seçerek bu saç trendini günlük yaşantınıza katabilirsiniz.

BÜYÜK TOPUZLAR

Japonlardan ilham alınan, aşağıda toplanan büyük topuzlar bu senenin saç trendlerinin arasında yer alıyor.Sıkı ya da gevşek bir şekilde toplanmış topuz modelleri ile bu baharın en şık kadını siz olabilirsiniz.

ISLAK SAÇLAR

Geriye doğru taranmış ıslak görünümlü saçlar 2014’ün devamı olarak bu baharda da revaçta olacak.

Bu yazı 475 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU