2015 Bahar Trendleri

Paylaş
 

2015 trendleri

moda trendleri1

PASTEL

Tabii ki Pastel tonlar her zaman ve şimdi trendlerin temelinde mevcuttur.Ancak bu baharda tamamen yeni yollarla bunları günlük kombinlerinize ekleyin.Lucy hale la gibi kısa mini bir elbise ve pastel renkte bir motorcu tarz deri ceket kombini deneyebilirsiniz.Aynı zamanda pastel renklerde bir pantolon ve sevimli babetler ile süper tazelenmiş ve ayrıca okul için de harika bir günlük kombin oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

moda trendleri2

SARI

Pantone,marsala için 2015 rengi olduğunu söylüyor olsa da,daha sıcak aylar için sarı renk çok daha eğlenceli! Cool bir görünüm oluşturmak için Zendaya’nın mor topukluları gibi aynı derecede cesur sarı renk bir parça kullanarak bu trendi yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

moda trendleri3

ÇİZGİLİ KUMAŞ

Giysilerde klasik baskılar sizi bahar için anında hazır bir görünüme kavuşturacak.Çizgili bir üst veya elbise sizie sevimli ve eğlenceli bir hava katacaktır.Peter pan yaka,kadınsı bir çanta ve baskılı kısa bir elbise ile Taylor Swift gibi gösterişli görün.

 

 

 

 

 

 

moda trendleri4

KARGO PANTOLON

2000’li yılların trendi geri döndü.Ama daha zarif ve daha gösterişli bir şekilde. Selena Gomez’in skinny kargo pantolonu,dökümlü üstü ve bootie si ile oluşturduğu kombin onun daha tarz görünmesini sağlıyor.Onlar rahat kotların kadar çok kullanışlıdır ve topuklular,sandalet ve günlük spor ayakkabılar ile sevimli görünebilirsin.

 

 

 

 

 

 

moda trendleri5

BOL ŞORTLAR

Kot pantolonlarınıza biraz dinlenme izni verin.Ve Bethany mota gibi ekoseli bol şort stilleri deneyin.Çıplak bacaklar için havaların yeteri kadar sıcak olmadığı zamanlarda,tayt ile şirin bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

moda trendleri6

KOVA TİPİ ÇANTALAR

Arkadaşlarınla hafta sonu film buluşmaları için sırt çantandan kurtul ve onun yerine rock bir görünüm için kova tipi çanta tak.Camilla Belle’nin mavi çantası gibi veya nötr tonlu her şey ile kullanabilir ve 70’lerin süper sevimli tarzını yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

moda trendleri7

TULUM

Tulumlar tüm 2015 bahar ayları boyunca üzerimizde olacak.Miley Cyrus’un kısa denim tulumu gibi havalar hala soğuk iken tayt ve uzun botlar ile rock bir görünüm elde edebilirsiniz. Havalar ısındığında ise taytsız ve slip-on sneaker ayakkabılar ile günlük harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

moda trendleri8

ETEK PANTOLONLAR

Süper geniş bacak ve alt kısımları biraz kırpılmış gibi görünse de kesinlikle bütünüyle giyilebilir bir pantolondur. Jennifer Lawrance’ın gala gecesi giymiş olduğu gibi, kısa bir üst ve topuklu ayakkabılar ile veya dar kesim bir üst ve babetler ile sevimli bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Bu yazı 2136 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Kendinizi yorgun ve gergin hissederek güne başlayabilirsiniz. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Özellikle gergin ve öfkeli davranmış olduğunuz eski günleri hatırlayacaksınız ve bu davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Aslında tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştiriyorsunuz fakat karşılaştığınız olayların zorlayıcı etkisi ile bilinçaltınız uyanabilir ve eski davranışlarınız ortaya çıkabilir. Aceleci davranmayın ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönem... Olabileceklerden daha büyük istekler içinde olabilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bilgisayar teknolojisi ile ilgili en son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bilgiye sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz ve önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Kişisel gelişim ve bilinçaltını araştıran konular ilginizi çekecek. Ayrıca fantastik konular, yoga ve meditasyon benzeri konulara ilgi duyabilirsiniz. Sevdiğiniz işlere dikkatinizi odaklarsanız, başarılı olacaksınız. Bu arada dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve iş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Aklınız yerine duygularınız ile davranırsanız, başarılı olacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Baskı yaratan durumlar olabilir fakat disiplinli ve kararlı bir tavır sergileyeceksiniz ve büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve azimli olduğunuz bir dönemdesiniz. Hem kendi sağlığınız ile ilgileneceksiniz, hem de yakınlarınızın sağlığına özen göstereceksiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler moralinizi yükseltecek. Yeni gelişmeler olabilir.
TERAZİ BURCU YORUMU
Uzun zamandır ertelediğiniz ufak tefek işleri, dosya veya dolap düzenlemelerini gün içinde tamamlayabilirsiniz. İyimser ve neşeli tavırlarınız iş arkadaşlarınızın ve yakın çevrenizin dikkatini çekecek. Birleştirici ve uyumlu yaklaşımlarınız, çevrenizdekiler arasında oluşan küçük kırgınlıkları iyileştirip, büyük değişimler yaratabilir. Kendi içinize yönelip, kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Dernek ve vakıf çalışmalarında bulunabilir, size ihtiyacı olan yakınlarınızla ilgilenebilirsiniz. Farklı görüşleriniz olabilir fakat fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşmak yerine araştırmalarınızı derinleştirirseniz, ilginç buluşlarınız olabilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Projelerinizi ortaya koyabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Dikkatinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yapmak istediğiniz konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilir ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konular ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız ilginç teklifler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcı fikirler ortaya çıkacak. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve isteklerinizi enerjik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Yapıcı ve kararlı tutumunuz ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak durun ve aklınıza gelen fikirleri hemen ortaya koymayın. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilir veya onlardan alacağınız haberler, düşüncelerinizi derinleştirebilir. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Projelerinizi şimdilik ilgisi olmayan kişilere anlatmayın. Aslında kendinizi güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve güce sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz fakat iddialaşmasanız iyi olacak.
KOVA BURCU YORUMU
Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Çılgınlık sayılabilecek davranışlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat yakınlarınızın desteğini alacaksınız ve olaylar karşısındaki gerilim ve öfkenizi yatıştırmayı başaracaksınız. Daha doğrusu arkadaşlarınız ve yakın çevrenizin sözleri sizi yatıştıracak. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Enerji fazlanızı spor yaparak ve seyahate çıkarak boşaltabilirsiniz. Bu arada kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek fakat duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.
BALIK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve duyduğunuz haberler keyfinizi yerine getirecek. Düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olacak kişiler ile karşılaşabilir ve yeni projeler yapabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olabilir ve isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yakınlarınızın ve sevdiklerinizin desteğini isteyebilirsiniz. Daha iyimser ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız ve böylece ilişkilerinizde ortaya çıkan sorunlar ile başa çıkabileceksiniz. Bu arada bazı karışıklıklar olsa bile sorunlar ile başa çıkmak için yeni stratejiler yapabilirsiniz.