2015 Bayan Jean Kombinleri

Paylaş
 

Uzun yıllardır olduğu gibi bu yıl da jeanler oldukça moda. Bu yıl aynı zamanda jean kumaşlardan; dar ve geniş etekler, elbiseler, yelekler, ceketler kısaca her türlü giysinin jean kumaştan üretilmiş olanları moda. Gündüz kullanılan her türlü giysi ile uyumlu olan jeanler, gençler tarafından da oldukça fazla kullanılmaktadır. Sıcak yaz aylarında ince kumaştan ve açık renk üretilen jeanler mevcuttur.

capture-20150520-115757

Jean Pantolon Kombinleri

Jean pantolonların; dar ve geniş modelleri; uzun pantolon ve kısa şort modelleri bulunmaktadır. Geniş gömlekler ve penyeler ile giyilen streç jean pantolonlar eskitilmiş ve yırtık modellerde olabilir. Gençlerin ve zayıf bayanların daha çok tercih ettiği yırtık model pantolonlar bu sezon oldukça fazla kullanılmaktadır. Geniş model pantolonlar ise dar gömlek ve penye bluzlar ile uyumlu olmaktadır. İspanyol paça jean pantolonlar ise dar model gömlek ve penyeler ile kullanılmaktadır.

Jean Etek Kombinleri

Yaz aylarında sık kullanılan mini dar kot etekler, her türlü gömlek ve penye ile uyumlu olmaktadır. Bu yıl vitrinlerde çok fazla göreceğimiz geniş mini ve midi jean etekler ise dar modellerdeki her türlü üst parça ile kullanılabilmektedir.

Jean Kumaştan Elbiseler

Yazlık ince jean kumaştan üretilen geniş modellerdeki elbiseler sıcak yaz günlerinde tercih edilmektedir. Altına giyilen yazlık açık düz veya yüksek topuk ayakkabılar ile oldukça uyumlu olmaktadır. Beraberinde kullanılan büyük kumaş sırt ve kol çantaları giysiyi tamamlar. Çılgın giyinmeyi sevenler için kot elbiselerin eskitilmiş, yırtık modelleri de bulunmaktadır.

Bu yazı 1142 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU