2015 Bayan Pantolon Modelleri

Paylaş
 

2015 İlkbahar Yaz modasında, bayan pantolon modelleri oldukça çeşitlidir. Son birkaç yıldır moda olan dar streç ve İspanyol model pantolonlara ek olarak bu yıl, tamamı geniş model pantolonlar ve etek tarzı geniş, kısa pantolonlar eklenmiştir. Renkli gömlekler ile oldukça şık kombin oluşturan geniş pantolonlar günlük kullanım ve akşam gezintileri için büyük kolaylık sağlar. Gidilen ortama göre düz ve yüksek topuk ayakkabılar ile birlikte kullanılmaktadır.

capture-20150520-115246

Tamamı Geniş Modellerdeki Pantolonlar

Belden itibaren genişleyen pantolonlar, dar modellerdeki gömlekler ile uyum içinde kullanılmaktadır. Günlük olarak, keten kumaşlardan, gece için ise daha parlak kumaşlardan edinilen geniş model pantolonlar, sezonun moda renklerindeki şifon gömlekler ile düğünler için de kullanılabilmektedir.

Etek Tarzı Kısa Pantolonlar

İlk bakışta etek izlenimi veren bu pantolonlar, yine üstüne giyilen dar gömlek ve penye bluzlar ile uyumlu olmaktadır. Gün içinde baskılı, püsküllü, pul ve payetlerle süslü bluzlar ile kullanılan etek tarzı pantolonlar, akşam saatlerinde şeffaf şifon gömlekler ile değişik bir gece kombini oluşturmaktadır.

Streç ve İspanyol Paça Pantolonlar

Streç model pantolonlar, uzun tunik ve geniş model gömlek ve bluzlar ile kullanıldığında vücutta orantı oluşturur. İspanyol paça pantolonlar ise dar gömlek ve bluzlar ile kullanılmaktadır. Pantolonu ve bluzu aynı anda geniş giyinmek, olduğunuzda kilolu bir görüntü oluşturacaktır. Genellikle gündüz giyilen bu pantolonlar, renkli ceketler ile takım olarak ta kullanılmaktadır.

Bu yazı 905 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU