2015 İlkbahar Dantelli Mini Elbiseler

Paylaş
 

Dantel modası hiç geçmedi. Hak ettiği değeri hep kazandı.Taşıyana şık ve gösterişli bir imaj sunan bu kumaş  hep sevildi .Elde edilen büyülü  görüntüyü aksesuarlarla taçlandırmak ya da sadeleştirmek kullanıcının tercihi.

En Sevilen Gece Elbisesi Modelleri

Özellikle siyah renk gece elbiselerinin en çok tercih edileni şüphesiz kısa ve dantelli olan modelleridir. Gardırobun bu kurtarıcı, büyülü parçaları ne yazık ki sadece küçük bedenlerde üretilmektedir. S ya da M beden bayanlar bu bahar dantelli mini elbiseleri içinde gıpta ile izlenecek. Formunu korumayı başarmış bu bayanlar tabi ki siyah renkle sınırlı kalmıyor. Çok çeşitli renk ve model seçenekleri arasında kendilerine yakın buldukları modeli seçecekler.

2015-baharlik-mini-etekler-8

Dantelli Mini Elbise Kombinleri

Tepeden tırnağa siyah tarzı hızlı ve garantili bir alternatif tarzdır. Siyah, ince çorap ve stilettolar ile oje seçini de siyah yaparak tarzı daha da vurgulayabilirsiniz. Ancak bahar aylarında daha neşeli görünmek istenebilir.

Nude (ten rengi ayakkabı) bacak boyunu daha uzun gösterir.Mini dantel etekler  farklı renk stilettolar ile de kombinlenebilir.

Dantelli Mini Elbiseler ile Gotik Tarz

Son yıllarda modacılar gotik tasarımlara yer verdi. Modadaki gotiklik yumuşak ve feminen. Siyah, dar, gösterişli dantel mini elbise ile bu tarz rahatlıkla yakalanabilir. Gotik tarz için sivri burunlu ayakkabılar yerine yuvarlak burunlu ve kalın topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir. Saten, deri ya da ipek, ama kalın bileklikler ise tarzın olmazsa olmazıdır.

Bu yazı 1649 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU