2015 İlkbahar Dantelli Mini Elbiseler

Dantel modası hiç geçmedi. Hak ettiği değeri hep kazandı.Taşıyana şık ve gösterişli bir imaj sunan bu kumaş  hep sevildi .Elde edilen büyülü  görüntüyü aksesuarlarla taçlandırmak ya da sadeleştirmek kullanıcının tercihi.

En Sevilen Gece Elbisesi Modelleri

Özellikle siyah renk gece elbiselerinin en çok tercih edileni şüphesiz kısa ve dantelli olan modelleridir. Gardırobun bu kurtarıcı, büyülü parçaları ne yazık ki sadece küçük bedenlerde üretilmektedir. S ya da M beden bayanlar bu bahar dantelli mini elbiseleri içinde gıpta ile izlenecek. Formunu korumayı başarmış bu bayanlar tabi ki siyah renkle sınırlı kalmıyor. Çok çeşitli renk ve model seçenekleri arasında kendilerine yakın buldukları modeli seçecekler.

2015-baharlik-mini-etekler-8

Dantelli Mini Elbise Kombinleri

Tepeden tırnağa siyah tarzı hızlı ve garantili bir alternatif tarzdır. Siyah, ince çorap ve stilettolar ile oje seçini de siyah yaparak tarzı daha da vurgulayabilirsiniz. Ancak bahar aylarında daha neşeli görünmek istenebilir.

Nude (ten rengi ayakkabı) bacak boyunu daha uzun gösterir.Mini dantel etekler  farklı renk stilettolar ile de kombinlenebilir.

Dantelli Mini Elbiseler ile Gotik Tarz

Son yıllarda modacılar gotik tasarımlara yer verdi. Modadaki gotiklik yumuşak ve feminen. Siyah, dar, gösterişli dantel mini elbise ile bu tarz rahatlıkla yakalanabilir. Gotik tarz için sivri burunlu ayakkabılar yerine yuvarlak burunlu ve kalın topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir. Saten, deri ya da ipek, ama kalın bileklikler ise tarzın olmazsa olmazıdır.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı