2015 İlkbahar Modası Mudo Elbise Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mudo Elbise Modelleri

Elbiseler genel olarak tek parçadır ve bu özellikleri nedeniyle çok kolay kombinlenirler. Pantolon-bluz ikililerinde daha fazla düşünmeniz gerekirken; elbiselerde düşünme kısmı daha kısadır. Üstelik bahar ve yaz dönemlerinde tiril tiril kısa ve uzun elbiseler rahatlıkları açısından da en çok tercih edilen modellerdendir. Siz de elbise tercih edenlerdenseniz; Mudo gibi kaliteli bir markanın doğal olarak kaliteli olan elbiselerine mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Mudo’nun birçok kıyafet modelinde kullandığı Maid in Love X teması, elbiselerde de yerini bulmuş. Aynı renk ve desenlerin uygulandığı elbiselerde karmaşık desenler ve logolar yer alıyor. Renk olarak desenlerde; sarı, pembe, siyah, beyaz ve mor sıklıkla göze çarpıyor. Daha çok printed olarak adlandırılabilecek olan bu kreasyonda elbiseler farklı kesim ve modellerde. Bu elbiselerin kayık, yuvarlak ve V yaka modelleri bulunuyor. Kesim olarak bol ve dar gibi klasik türler olduğu gibi önü kısa arkası uzun çeşitler de mevcut.

Desenli elbise modellerinde etnik, geometrik ve çiçekli desenler dikkat çekiyor. Farklı kesim ve modeldeki elbiseler genel olarak mavi, beyaz ve kırmızı tonlarında renklendirilmiş. Desenli elbiselerin kayık yaka modelleri çok daha fazla olmakla beraber v yaka olanları da mevcut.

Maxi elbiseler, her markanın olduğu gibi Mudo’nun da olmazsa olmazları arasında. Rahatlığı sebebiyle bu dönemlerde sıklıkla tercih edilen maxi elbiselerde pembe ve gri gibi tek renkler bolca kullanılmış.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı