2015 İlkbahar Modası Mudo Elbise Modelleri

Paylaş
 

2015 İlkbahar Modası Mudo Elbise Modelleri

Elbiseler genel olarak tek parçadır ve bu özellikleri nedeniyle çok kolay kombinlenirler. Pantolon-bluz ikililerinde daha fazla düşünmeniz gerekirken; elbiselerde düşünme kısmı daha kısadır. Üstelik bahar ve yaz dönemlerinde tiril tiril kısa ve uzun elbiseler rahatlıkları açısından da en çok tercih edilen modellerdendir. Siz de elbise tercih edenlerdenseniz; Mudo gibi kaliteli bir markanın doğal olarak kaliteli olan elbiselerine mutlaka göz gezdirmelisiniz.

capture-20150519-124320

Mudo’nun birçok kıyafet modelinde kullandığı Maid in Love X teması, elbiselerde de yerini bulmuş. Aynı renk ve desenlerin uygulandığı elbiselerde karmaşık desenler ve logolar yer alıyor. Renk olarak desenlerde; sarı, pembe, siyah, beyaz ve mor sıklıkla göze çarpıyor. Daha çok printed olarak adlandırılabilecek olan bu kreasyonda elbiseler farklı kesim ve modellerde. Bu elbiselerin kayık, yuvarlak ve V yaka modelleri bulunuyor. Kesim olarak bol ve dar gibi klasik türler olduğu gibi önü kısa arkası uzun çeşitler de mevcut.

capture-20150519-124343

Desenli elbise modellerinde etnik, geometrik ve çiçekli desenler dikkat çekiyor. Farklı kesim ve modeldeki elbiseler genel olarak mavi, beyaz ve kırmızı tonlarında renklendirilmiş. Desenli elbiselerin kayık yaka modelleri çok daha fazla olmakla beraber v yaka olanları da mevcut.

Maxi elbiseler, her markanın olduğu gibi Mudo’nun da olmazsa olmazları arasında. Rahatlığı sebebiyle bu dönemlerde sıklıkla tercih edilen maxi elbiselerde pembe ve gri gibi tek renkler bolca kullanılmış.

 

Bu yazı 1136 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU