2015 Yaz Modası Badi Modelleri

Badiler üretilmeye başlandıktan sonra pek çok kadın daha rahat etmeye başladı. Özellikle çıtçıtlı badi üretiminden sonra belim açıldı mı? Pantolonun içinde potluk var mı? gibi kaygılar azaldı.Badi denince  ilk akla  bisiklet  yaka  basic modeller gelir.Modası  hiç  geçmeyen basic modeller her  yıl olduğu  gibi bu yılda var.Basic modellere  ek olarak yakası düğmeli badiler bu yaz çok görülmektedir.Trendleri takip etmeyi sevenler için 2015 yılının retro akım çizgilerini badilere yansıtmak da mümkün.

Yeni-Sezon-Body-Modelleri1

Trendy Badiler

Püsküllü, desenli, dantel detaylı trendy badileri bu yaz neredeyse tüm markaların kreasyonlarında görmek mümkün. Yaka bölümünde ya da bel, kol gibi badinin farklı bölümlerinde yer alan detayların en iyi hissettireni en uygun olanıdır. Özellikle beyaz gömleklerin içine siyah dantelli badiler çok şık durmaktadır.

Çıtçıtlı Badiler

İnce askılı, uzun kollu, boğazlı, dantelli, sutyenli birçok alternatif ile kullanıcıya sunulan bu modeller birçok bayan tarafından severek kullanılmaktadır. Hırkalarla beraber kombinlendiğinde özellikle boğazlı badiler ile çok şık bir görüntü yakalanabilmektedir.

Bisiklet Yaka Basic Badi Mi Diğer Alternatifler Mi?

Bisiklet yaka basic modeller şüphesiz ki her yaz olduğu gibi bu yaz da kullanılacak. Ancak değişikliği sevenler de unutulmamış. Renk değiştiren payet  işlemeli badi modelleri incelenmeli.  Bu yaz desenli ve  baskılı model alternatifleri o kadar çok ki seçim yapmak hiç de  kolay olmayacak.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı