2015 Yaz Modası Badi Modelleri

Paylaş
 

Badiler üretilmeye başlandıktan sonra pek çok kadın daha rahat etmeye başladı. Özellikle çıtçıtlı badi üretiminden sonra belim açıldı mı? Pantolonun içinde potluk var mı? gibi kaygılar azaldı.Badi denince  ilk akla  bisiklet  yaka  basic modeller gelir.Modası  hiç  geçmeyen basic modeller her  yıl olduğu  gibi bu yılda var.Basic modellere  ek olarak yakası düğmeli badiler bu yaz çok görülmektedir.Trendleri takip etmeyi sevenler için 2015 yılının retro akım çizgilerini badilere yansıtmak da mümkün.

Yeni-Sezon-Body-Modelleri1

Trendy Badiler

Püsküllü, desenli, dantel detaylı trendy badileri bu yaz neredeyse tüm markaların kreasyonlarında görmek mümkün. Yaka bölümünde ya da bel, kol gibi badinin farklı bölümlerinde yer alan detayların en iyi hissettireni en uygun olanıdır. Özellikle beyaz gömleklerin içine siyah dantelli badiler çok şık durmaktadır.

Çıtçıtlı Badiler

İnce askılı, uzun kollu, boğazlı, dantelli, sutyenli birçok alternatif ile kullanıcıya sunulan bu modeller birçok bayan tarafından severek kullanılmaktadır. Hırkalarla beraber kombinlendiğinde özellikle boğazlı badiler ile çok şık bir görüntü yakalanabilmektedir.

Bisiklet Yaka Basic Badi Mi Diğer Alternatifler Mi?

Bisiklet yaka basic modeller şüphesiz ki her yaz olduğu gibi bu yaz da kullanılacak. Ancak değişikliği sevenler de unutulmamış. Renk değiştiren payet  işlemeli badi modelleri incelenmeli.  Bu yaz desenli ve  baskılı model alternatifleri o kadar çok ki seçim yapmak hiç de  kolay olmayacak.

Bu yazı 1352 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU