2015 Yaz Modası Kapri Modelleri

Paylaş
 

2015 yazı ile beraber kapriler sahnelere geri döndü. Kapri şort ile pantolon ortası uzunluğa sahip, daha çok dizin biraz altında biten kıyafet türüdür. Kapri kullanımı bazı bayanları çekincede de bıraksa aslında yaz ayları için şorttan da pantolondan da daha kullanışlıdır. Rahatlığı ve kısa oluşuyla pratik bir  parçadır. Denim, pamuk,saten gibi farlı kumaş alternatifleri vardır.Spor,skinny,desenli,süper skinny, chino, fermuar detaylı, yüksek belli birçok farlı modeli olan kaprileri kullanırken bazı detaylara dikkat etmekte fayda vardır.

Defacto-2015-modası-gri-tonlarında-yeşil-kot-kumaştan-yapılma-kapri-200x300

Hangi Paça Boyu Tercih Edilmelidir?

Kapri alırken paça boyunun bacağın en ince yerinde son bulmasına dikkat edilmelidir. Böylece bacakların en ince kısmına vurgu yapılmış olur. Bacağın kalın bir noktasında biten modeller bacağı daha kalın ve kısa gösterir.

Doğru Ayakkabı Tercihi

Bacak boyunu uzatmak için sivri burunlu, ten rengi ayakkabılar tercih edilebilir. Kaprilerle en çok tercih edilen ayakkabı modelleri babetler, topuklu ayakkabı ve sandaletlerdir. Keten iskarpinler, ince topuklu ayakkabılar uygun seçimlerdir. Abartılı platform topuk ayakkabılar ise uzak durulması gerekli modellerdir.

Üstüne Ne Giymeli?

Kaprilerle kısa tunikler ya da minik bluzlar kombinlenebilir. Minik bluzlar pantolonun beline sıkıştırılarak üzerine blazer alınabilir. Kaprilerde bu yaz yırtık ve yıpratılmış kumaşlar trend olacaktır. Fularlarla kombinler desteklenebilir. Rihanna’nın başlattığı bir akım olan Crop top (göbeği açıkta bırakan bluz)bluzlar da denenebilir. Bluzlarda kullanılacak örgü, dantel, püskül detaylar ve etnik desenler ile 2015 yazının çizgisi vurgulanabilir.

Bu yazı 1066 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU