Burçlara Göre Güzellik Sırları

burclara göre güzellik

Burçlara Göre Güzellik

Her kadın gerek yetenekleriyle, gerek kusurlarıyla güzeldir. Güzelliğini keşfedebilmenin başka bir yolu ise burcunun ne söylediğidir. Doğum yılı, doğum tarihi ve doğum saati bize kendimiz hakkında birçok bilgi verebilir. O halde bu bilgilere sahipsen, bakalım burcun sana nasıl bir güzellik tüyosu verecek?

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Tutkulu, derin ve hisleri içten olan koç kadını giyim-kuşama önem verir. Herşey ona çok yakışır ve toplum içerisinde dikkat çeker. Kendine en çok yakışan stilini bulmalıdır. Böylelikle çevresinden daha çok beğeni toplayacaktır. Ayrıca hacimli saçlar ona ayrı bir hava katacaktır.

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Derin ve yoğun duygulara sahip boğa kadını bu özelliğini giyim stiline de yansıtır. Kendine çok özen gösterir. Ayrıca damak tatları kuvvetlidir ve mutfakta vakit geçirmeyi çok severler. Bakışları, karşısındaki insan için etkileyicidir. Kendi maskarasını bulabildiğinde, bakışları daha dikkat çekici olacaktır.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Değişim diyince akla gelen burçtur ikizler. Bugün bir stille gördüğümüz ikizler kadını, yarın başka bir stille karşımıza çıkabilir. Yeniliğe daima açıktır ve bundan çok hoşlanır. Gamzeleri veya gülüşü dikkat çekici güzelliktedir. Eğer ikizler burcuysan, gülümseyerek kendin de deneyimleyebilirsin!

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sakin yapıdaki yengeç kadınları, karmaşık duygulara kapılabildiğinden; bazen birbirinden bağımsız kombinlerle karşımıza çıkabilir. Ama enerjileri çok kuvvetlidir ve karşısındakine pozitif enerjilerini anında iletebilirler. Yanaklarına, ten rengine uygun bir allık uygulayabilirler ve böylelikle sevimli taraflarını daha çok ortaya çıkarabilirler. Yüzleri ve vücutları pamuk yumuşaklığındadır. İpeksi ciltleri ön plandadır. Ciltlerine gereken özeni gösterirlerse, karşısındaki insanların pozitif yorumlarına maruz kalabilirler. Pozitif enerjiye, pozitif yorum!

ASLAN (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Özgüveni tam olan aslan kadınının, pırıltılı, parlak ve lüks zevkini giyiminden anlamak çok kolaydır. İhtişamlı görüntüleri çevresi için etkileyicidir. Enerjileri yüksektir ve karşısındaki insanın direk dikkatini çekebilirler. Dolgun, parlak ve yumuşak saçları bunun en büyük etkenidir.

BAŞAK (22 Ağustos – 23 Eylül)

Başak kadınının kendine has bir tarzı vardır ve bu tarz çevresindekiler için dikkat çekicidir. Sağlıklarına ve hijyenlerine çok fazla dikkat ederler. Hafif kokulu, şekerli, limon ve portakal esanslı kokular favorileridir. Elleri oldukça güzeldir ve ellerinin güzellikleri ile ön plandadırlar.

TERAZİ (24 Eylül – 23 Ekim)

Şıklığın ve gösterişin kraliçesidir terazi kadını. Tarzları özenilecek cinstendir. Konuşkan yapıları ve diksiyonları ile dikkat çekerler. Dudakları, bakılınca ilk dikkat edilen şeydir. Dudak bakımına özen göstererek, daha çekici bir görünüme kavuşabilirler.

AKREP (24 Ekim – 23 Kasım)

Zevkli ve seçici olan akrep kadınları, cazibeli ve seksi olmayı daima başarırlar. Giydikleri kıyafetler, saç stilleri, makyajları baştan aşağı özenlidir ve çevrelerinde büyük beğeni toplarlar. Bakışları, aşık edecek kadar etkilidir. Eğer akrep kadınıysan; bakışlarını ön plana çıkaracak bir göz makyajı yapabilirsin ya da smokeyeye (dumanlı göz makyajı) deneyebilirsin.

YAY (24 Kasım – 24 Aralık)

Gezmeyi, tozmayı seven ve özgürlüğüne düşkün olan yay kadını, çevresine pozitif enerji yayar ve çevresindeki herkesi negatif enerjiden arındırır. Vücutlarındaki en güzel yerlerinden biri, göğüsleridir. Göğüslerinin bakımlarını ihmal etmemelidirler. Eğer bu burçtansan, göğüslerinin daha dik ve canlı olabilmesi için duştan sonra göğüslerine soğuk su tutabilir, sonrasında göğüslerini nemlendirebilir ve destekli sütyenler tercih edebilirsin.

OĞLAK (23 Aralık – 20 Ocak)

Disiplinli, çalışkan ve titiz olan oğlak kadını, modaya düşkünlüğüyle bilinir. Seçtikleri parçalar, özenle ve titizlikle seçilir. Fizikleri ve özellikle bacakları ile dikkat çekerler. Sık sık vücutlarını ve bacaklarını nemlendirmeli ve ciltlerini ölü derilerden arındırmaları gerekir.

KOVA (21 Ocak – 19 Şubat)

Zekiliğiyle, çılgınlığıyla ve maceraperestliğiyle bilinen kova kadını, tarzında da bunu yansıtır. Her zaman mükemmel görünmeyi başarabilirler ve dikkatleri üzerlerine toplarlar. Vücutlarındaki en güzel yer, ayaklarıdır. Ayak bakımını ihmal etmemeli ve açık ayakkabılar giymekten çekinmemelidir.

BALIK (20 Şubat – 20 Mart)

Romantik ve şehvetli olan balık kadını, zarif ve çekici tarzıyla herkesi büyülemeyi başarır. Hayal güçleri çok kuvvetli olduğundan, farklı parçaları bir araya getirerek karşımıza harika bir stille çıkabilir. Kelimeleri özenle seçen bu burç kadınlarının en dikkat çekici yeri, dişleridir. Diş bakımına özen göstermelidir ve dişlerini ön plana çıkarabilmek adına, ten rengine uygun doğru ruj seçimini yapmalıdır.

Bu yazı 148 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. AffiliateLabz dedi ki:

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Turizm ve otelcilik okuyor ve aynı zamanda araştırmacı yazar..
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
Sevgililer Günü Kıyafeti Hakkında Fikirler - Trend Notu: […] günü size ne ifade ediyor? Sevgilinize hediye seçimi konusunda
2020-02-16 00:58:07
yorum ikonu
2020-02-15 23:38:28
yorum ikonu
Ağda Sonrası Kızarıklık Nasıl Geçer? - Trend Notu: […] İddia Ediyoruz! Bu Püf Noktalarıyla Makyajın Daha Hızlı […]
2020-02-02 17:36:45