Dumanlı Göz Makyajı Yapma Tekniği

Günlük yapmış olduğunuz makyajdan sıkıldınız mı? Evet o zaman şimdi kendinizi iyi hissettirecek dumanlı göz makyajı nasıl yapılır sorusuna cevap veriyoruz. Bir çoğumuz dumanlı makyaj konusunda büyük zorluk çekiyoruz ve sizler için tüm detayları adım adım anlatacağız. Unutmayın çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır!

İlk adım

Daha iyi bir sonuç alabilmek için göz kapaklarımıza makyaj bazı uyguluyoruz

İkinci adım

Burada yapmanız gereken oldukça kolay, ilk önce siyah göz kalemi ile gözlerinizi dikkatli bir şekilde çevreleyin ve evinizde bulunan ince uca sahip bir fırça yardımı ile yavaş hareketler ile dağıtın.

bugulu göz maakyajı

Üçüncü adım

Füme göz farını elimize alarak, eğer bu renk bir fara sahip değilseniz koyu gri bir farını göz kapaklarınıza uygulayın + şakaklarınıza doğru nazikçe dağıtın.

Dördüncü adım

İnce uca sahip bir eyeliner ile dışarı taşırmadan üst kirpik diplerinden başlayarak şakaklarınıza uzanan bir çizgi çekin.

Ve son adım

Bu adım çok önemli, burada şunu yapıyoruz iki kat siyah maskara kullanarak dumanlı göz makyajının en önemli işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bu yazı 1915 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

 1. Burcu dedi ki:

  Güzel anlatım için teşekkür ederim.

 2. Sultan dedi ki:

  Emeğinize sağlık gerçekten çok açıklayıcı olmuş başarılarınızın devamını diliyorum. Dumanlı göz makyajı nasıl yaparım diyordum.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

REKLAM
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
yorum ikonu
Sevgililer Günü Kıyafeti Hakkında Fikirler - Trend Notu: […] günü size ne ifade ediyor? Sevgilinize hediye seçimi konusunda
2020-02-16 00:58:07
yorum ikonu
2020-02-15 23:38:28
yorum ikonu
Ağda Sonrası Kızarıklık Nasıl Geçer? - Trend Notu: […] İddia Ediyoruz! Bu Püf Noktalarıyla Makyajın Daha Hızlı […]
2020-02-02 17:36:45