Dumanlı Göz Makyajı Yapma Tekniği

Paylaş
 

Günlük yapmış olduğunuz makyajdan sıkıldınız mı? Evet o zaman şimdi kendinizi iyi hissettirecek dumanlı göz makyajı nasıl yapılır sorusuna cevap veriyoruz. Bir çoğumuz dumanlı makyaj konusunda büyük zorluk çekiyoruz ve sizler için tüm detayları adım adım anlatacağız. Unutmayın çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır!

İlk adım

Daha iyi bir sonuç alabilmek için göz kapaklarımıza makyaj bazı uyguluyoruz

İkinci adım

Burada yapmanız gereken oldukça kolay, ilk önce siyah göz kalemi ile gözlerinizi dikkatli bir şekilde çevreleyin ve evinizde bulunan ince uca sahip bir fırça yardımı ile yavaş hareketler ile dağıtın.

bugulu göz maakyajı

Üçüncü adım

Füme göz farını elimize alarak, eğer bu renk bir fara sahip değilseniz koyu gri bir farını göz kapaklarınıza uygulayın + şakaklarınıza doğru nazikçe dağıtın.

Dördüncü adım

İnce uca sahip bir eyeliner ile dışarı taşırmadan üst kirpik diplerinden başlayarak şakaklarınıza uzanan bir çizgi çekin.

Ve son adım

Bu adım çok önemli, burada şunu yapıyoruz iki kat siyah maskara kullanarak dumanlı göz makyajının en önemli işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bu yazı 1872 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

 1. Burcu dedi ki:

  Güzel anlatım için teşekkür ederim.

 2. Sultan dedi ki:

  Emeğinize sağlık gerçekten çok açıklayıcı olmuş başarılarınızın devamını diliyorum. Dumanlı göz makyajı nasıl yaparım diyordum.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU