En İyi Avon Ürünleri

Paylaş
 

Avon, kadınların severek kullandığı bir kozmetik markası olmaya devam ediyor. Yıllardır her ay çıkardığı yeni katalog ve ürünleriyle dikkatleri çeken Avon makyaja yeni başlayan gençler ve profesyoneller için birçok ürün bulunduruyor.

1

Avon Mega Effects Maskara

Yıllardır kozmetik dünyasına en iyi ürünleri kazandıran Avon farklı tasarımlı bir maskara geliştirdi. Avon Mega Effects Maskara, ilginç tasarımı ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Piyasada bulunan maskaralara benzemeyen bir tasarımı olan bu maskara, kullanımı oldukça iyi. Kirpikleri birbirinden ayırma konusunda oldukça başarılı olan Avon Mega Effects Maskara, kirpikleri daha dolgun gösteriyor. Ayrıca ilerleyen saatlerde gözlerde ağırlık hissi de oluşturmuyor.

Avon SuperShock Gel Eyeliner

Avon SuperShock Gel Eyeliner, siyah, şampanya rengi, koyu kahve gibi birçok rengi bulunuyor. Oldukça yumuşak bir kıvamı olan bu eyeliner, kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor. Kalıcılığı, simli yapısı ve yumuşak uygulanması ile makyajda Avon farkını ortaya koyuyor. Uygun fiyatlı olan Avon SuperShock Gel Eyeliner, makyaj bazı veya tek başına far olarak da kullanılabilir.

Avon MagiX Face Perfector

Yaz günlerinde parlama yapmayan, güneş koruma özellikli bir ürün arıyorsanız bu ürünü deneyebilirsiniz. Her tondaki cildi pürüzsüz göstermeyi vaat eden Avon MagiX Face Perfector, denildiği gibi oldukça başarılı bir ürün olarak kozmetik dünyasında Avon’u en iyi şekilde temsil ediyor. Renksiz ve silikon yapıda olan bu ürün kullanıcılar tarafından sıklıkla tavsiye ediliyor.

 

Bu yazı 1481 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU