En İyi Çiçek Kokulu Parfümler

Paylaş
 

Parfüm, bir kadın için tıpkı ayakkabı ve çanta gibi vazgeçilmezdir. Çantalardan, ofis çekmecelerinden ve evde makyaj masasından eksik edilmeyen parfümlerin kokuları da çok önemlidir. Kadınlar her konuda çok seçicidir ve her ayrıntıya önem verir. Yaz aylarında fresh ve bahar kokularını yansıtan parfümler kullanmayı tercih ediyorsanız, bu sezon desenleriyle de göz dolduran çiçek kokularına yönelebilirsiniz.

1

Victoria Secret Seduction Dark Orchid EDP

Victoria Secret, kadınların iç giyim dünyasında sıklıkla tercih ettiği bir markadır. İç giyim konusunda oldukça başarılı olan ve birçok kadından tam not alan Victoria Secret, kokularıyla da kadınları büyülüyor. Çiçek kokulu parfümlerinin arasında yer alan, Victoria Secret Seduction Dark Orchid EDP orkide, müge, kırmızı zambak gibi birçok özel kokuların esanslarından bir araya gelen oldukça etkileyici bir parfüm.

Vakko Katia EDT Bayan Parfüm

Yasemin ve gül esanslarının buluştuğu özel bir parfüm arıyorsanız bu yaz Vakko Katia EDT tercih edebilirsiniz. Özünde beyaz çiçekler ve mimozaların olduğu ama baskın olarak yasemin ve gül esanslarının kullanıldığı bu parfüm, sandal ağacı, misk ve amber ile zenginleştirilmiştir.

Dolce Gabbana The One Rose EDP

Dolce Gabbana’nın The One2006 ve The One 2009 serisini devam ettiren bir kokuda bu sezon Dolce Gabbana The One Rose EDP. Modern ve yenilik veren hissiyle kadınları büyüleyen bu koku, beyaz zambak, müge çiçeği, Bulgar gülü, sardunya ve vanilya gibi birçok hoş ve zengin kokunun birleşiminden bir araya geliyor.

DKNY Be Delicious Fresh Blossom EDP

DKNY Be Delicious Fresh Blossom EDP bayan parfümü ile kendinizi her daim baharın ilk günlerinde hissedeceksiniz. Kadınlar için özel ve ilkbahar esintilerini içine saklayan bu parfüm özünde inci çiçeği, gül yaprakları, yasemin gibi kadınların vazgeçemediği birçok esansı içerisinde barındırıyor.

2

Michael Kors Very Holywood EDP

İlkbahar ve yaz aylarında kadınları büyüleyecek bir koku da Michael Kors’tan Very Holywood EDP. Sofistike kokulardan hoşlanıyorsanız içerisinde nemli yasemin, ahududu, vertiver, ylang ylang, gardenya, iris kökü esaslarını barındıran özel koku, ön planda olmayı seven ve parfümde kalıcılık isteyenler için en iyi tercih olacaktır.

Bu yazı 1221 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU