En İyi Oriflame Ürünleri

Paylaş
 

Kadınlar kozmetik ürünleri konusunda oldukça farklı markaları denemekten hoşlanırlar.Makyaj konusunda birçok iyi marka mevcuttur. Bunlar büyük ve yurt dışından ithal edilen markalar olabileceği gibi Oriflame ve Avon gibi katalogdan satış yapan markalarda olabilir. Oriflame birçok bayanın beğendiği birçok ürünü satmaktadır. Ayrıca bayanların kendi aralarında satış yapma imkanıyla birçok ev hanımına da iş kapısı olmuştur.

19601509-830203437-EDT_bg

Tender Care Balm

Oriflame’in sunduğu ürünler arasında yer alan Tender Care Balm, oldukça mucizevî bir kremdir. Vazelini andıran yumuşak yapısı ile vücudun kurumuş birçok bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Doğal balmumu içeren bu özel kremi çatlamış dudaklarda, yüz bölgesinde, tırnak diplerini beslemek için ve cildin kuruluk problemi görülen her bölgesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Giordani Gold Calligraphy Kalem Eyeliner

Eyeliner konusunda hassas ve seçici davranıyorsanız Giordani Gold Calligraphy Kalem Eyeliner’i denemelisiniz. Eğimli bir yapıya sahip olan kalem eyeliner, kolay bir uygulama sunuyor. Yoğun yapısı ile ikinci kata gerek duymadan belirgin gözlere sahip olabilirsiniz.

HairX Onarıcı Terapi Saç Maskesi

Saç bakımı kadınların önem verdiği konulardandır. Evde yapılan doğal bakımların yanı sıra piyasada birçok ürün bulunmaktadır. Oriflame ürünleri arasında en iyilerde yer alan HairX Onarıcı Terapi Saç Maskesi, saçlarınıza çok iyi gelecek. Taramaya bağlı saç kırılmalarının önüne gecen HairX, saçın kırılmaya karşı direncini artırarak ipeksi bir dokunuş hissi bırakmaktadır.

Bu yazı 286 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU