Japon Style Gömleklerle Yapılabilecek 3 Kombin

Paylaş
 

Her yaştan her kesimden kadının severek kullandığı gömlekler, her geçen gün daha cezp edici hale geliyor. Oduncu ve spor gömleklerin yanı sıra, özel gün ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilecek dantelli, taşlı saten gibi kumaşlardan dikilmiş gömlekler de kadınlar tarafından tercih ediliyor. İster ev hanımı olun isterseniz üst düzey bir yönetici, her kadın gardolabında şık en az bir tane gömlek bulundurmalı. Son günlerde moda dünyasının bakışlarını üstünde dolandırdığı Japon style giyim parçaları, gömlekler konusunda da geniş bir çeşit kartelâsı sunuyor. Oduncu tarzı pötikareli gömleklerden sıkıldıysanız Japon style gömleklere mutlaka göz atmalısınız.

JAPON-STYLE-SIFON-TRANSPARAN-GOMLEK-TUNIK__55837440_0

Japon Style Kombinler

Japon style kadınlar için birçok model de gömleği beğenilere sunuyor. Dantelli, şifon, tunik tarzı, transparan, uzun kollu ve vintage modeller Japon style gömlekler arasında yer alıyor. Siz de bunların arasından seçtiklerinizi dileğiniz gibi kullanabilir, birçok mağaza ve internet üzerinden bu gömlekleri temin edebilirsiniz.

 1. Dantelli, şifon ve vintage modelleri ofis gibi daha resmi ortamlarda kombin edebilirsiniz. Sadece omuzları dantelli, uzun kollu, bol gömleklerin altına sigaret pantolon tercih edebilirsiniz. Bu tarz kombinlere en çok stilettolar ayak uyduruyor. Saçınıza da şık bir model vermeyi unutmayın. Japon style’i temsil etmek istiyorsanız göz makyajınızı çekik yapmayı deneyebilirsiniz.
 2. Transparan gömlekleri ise; daha çok arkadaş ortamında tercih edin. Transparan gömlek içine kaliteli ve göbeğinizi açıkta bırakan bir büstiyer, uzun kolye, jean pantolon kombini oluşturabilirsiniz. Dilerseniz desenli dizde biten eteklerle de, transparan gömlekleri kullanabilirsiniz.
 3. Tunik tarzı, uzun kollu veya vintage gömlekler ile kalem etekleri deneyebilirsiniz. Fakat tunik tarzı gömleklerde gömleğin alt tarafının üstünüze yapışmayan üst kısmın ise vücudunuza tam oturan bir model olmasını tercih etmeniz gerekiyor. Bu tarz bir kombinde, sade bir saç modeli kullanabilirsiniz.

 

Bu yazı 1854 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU