Japon Style Gömleklerle Yapılabilecek 3 Kombin

Her yaştan her kesimden kadının severek kullandığı gömlekler, her geçen gün daha cezp edici hale geliyor. Oduncu ve spor gömleklerin yanı sıra, özel gün ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilecek dantelli, taşlı saten gibi kumaşlardan dikilmiş gömlekler de kadınlar tarafından tercih ediliyor. İster ev hanımı olun isterseniz üst düzey bir yönetici, her kadın gardolabında şık en az bir tane gömlek bulundurmalı. Son günlerde moda dünyasının bakışlarını üstünde dolandırdığı Japon style giyim parçaları, gömlekler konusunda da geniş bir çeşit kartelâsı sunuyor. Oduncu tarzı pötikareli gömleklerden sıkıldıysanız Japon style gömleklere mutlaka göz atmalısınız.

Japon Style Kombinler

Japon style kadınlar için birçok model de gömleği beğenilere sunuyor. Dantelli, şifon, tunik tarzı, transparan, uzun kollu ve vintage modeller Japon style gömlekler arasında yer alıyor. Siz de bunların arasından seçtiklerinizi dileğiniz gibi kullanabilir, birçok mağaza ve internet üzerinden bu gömlekleri temin edebilirsiniz.

  1. Dantelli, şifon ve vintage modelleri ofis gibi daha resmi ortamlarda kombin edebilirsiniz. Sadece omuzları dantelli, uzun kollu, bol gömleklerin altına sigaret pantolon tercih edebilirsiniz. Bu tarz kombinlere en çok stilettolar ayak uyduruyor. Saçınıza da şık bir model vermeyi unutmayın. Japon style’i temsil etmek istiyorsanız göz makyajınızı çekik yapmayı deneyebilirsiniz.
  2. Transparan gömlekleri ise; daha çok arkadaş ortamında tercih edin. Transparan gömlek içine kaliteli ve göbeğinizi açıkta bırakan bir büstiyer, uzun kolye, jean pantolon kombini oluşturabilirsiniz. Dilerseniz desenli dizde biten eteklerle de, transparan gömlekleri kullanabilirsiniz.
  3. Tunik tarzı, uzun kollu veya vintage gömlekler ile kalem etekleri deneyebilirsiniz. Fakat tunik tarzı gömleklerde gömleğin alt tarafının üstünüze yapışmayan üst kısmın ise vücudunuza tam oturan bir model olmasını tercih etmeniz gerekiyor. Bu tarz bir kombinde, sade bir saç modeli kullanabilirsiniz.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı