Kan Akışını Hızlandıran Egzersiz

Paylaş
 

Biz kadınlar şehirdeki en havalı yeni spor salonuna gitmeyi seviyor olsak da,bazen egzersiz yapmak için birazcık motivasyona ihtiyaç duyarız.Fakat egzersiz yapmak çalar saati kurup genellikle erken uyanmayı ve egzersiz programı çevresinde planlar yapmayı birazcık sinir bozucu bulabilirsiniz.Bir toplantıyı atlamak kolay ama biz yolda kalmak için elimizden gelen her şeyi yaparız.Motivasyon konusuna gelince,egzersiz yapmak bize güzellik yararından çok daha fazlasını sunar.Egzersiz sırasında kanın akışını artırarak cildimizin daha parlak olmasını sağladığını öğrendiğimiz zaman,daha fazlasını bilmemiz gerekli.

Kan akışını arttırmak içi en iyi egzersiz kursu için,eski dansçı ve ChaiseFitness eş kurucularından Rachel Piskin bize bir bale felsefesi ile vücudunuzun gücü için tasarlanmış bir fitness programını öneriyor.Egzersizin kan akışı için neden bu kadar önemli olduğunu açıklamasının yanı sıra,Piskin evde bazı egzersizleri yapmak için bize bir kaç öneride bulunuyor.

Egzersiz sırasında kan akışını arttırmak neden bu kadar önemli?

Egzersiz kalp hızını arttırır.Aynı zamanda kan dolaşımını ve kan akışı da arttıracaktır.Vücudumuzun sürekli verimli çalışmasını korumaya yardımcı olarak kalbimizi güçlendirir ve uygun kan dolaşımını sağlamak ve geliştirmek açısından çok önemlidir.

Vücudun belirli bölgelerinde kan akışını arttırmak için farklı egzersizler var mıdır veya artan akış sadece genel mi oluyor?

Bir kombinasyon oluşturmak için vücutta kan akışını hızlandırmaya yardımcı olacak aerobik ve direnç egzersizlerini bir arada yapmak önemlidir.

Bu egzersizleri yaparken günün saati sonuçları etkiler mi?

Egzersize başlayacağınız zaman sizin için günün doğru zamanını seçin.Yeni fitness hedeflerini belirlerken,rutin tutarlılık en önemlisidir.

Kan akışını arttırmaya yardımcı birkaç egzersiz nelerdir?

Bant ile ikili Plie (Bacakları bükme) : Bu hareket karın kaslarınızı etkinleştirmek,duruş ve denge hareketlerini geliştirmek ve alt vücuda kan akışını getirmeye yardımcı olacaktır.

Kan Akışını Hızlandır için

Şezlong Yüzmek: Kalp hızı artana ve üst vücuda kan akışını getirene kadar aynı hareketleri seri halde tekrarlayın.Kolların hareketi ise yüzer gibi olacak.Mükemmel bir form sağlamak üzere üst sırt ve karın kasını çalıştıracaksın.

Kan Akışını Hızlandır için Egzersiz

Yay ve ok krikosu : Bu bir aerobik egzersizidir. Kap hızını yükseltmek ve kan akışını arttırmak için hepsini (Kollar,bacaklar ve kardiyo) bir araya getirmeye devam edilecek.

kan akisi hangi egzersiz

Bu yazı 2240 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU