Kot Elbise Modelleri

Paylaş
 

Kot kumaşlarla tasarlanmış kıyafetler her yaştan insanların kıyafet koleksiyonlarında başköşede yer almakta. Her kıyafet ve her hal ile uyum sağlayabilen kot kumaşlar ile tasarlanmış yüzlerce kıyafet ve aksesuar var. Hem spor hem de şık kombinlere ufak detaylar ile kolayca uyum sağlayan kot, zamansız modanın tek örneği.

kot-elbiseler (1)

Yaz Geliyor, Elbiseler Fora

Yaz sıcaklarında tüm kadınların vazgeçilmezi elbiseler. Yapılan anketler her kadının dolabında bulunan küçük siyah elbise ile birlikte bir de yazın kurtarıcısı kot elbiseler olduğu görülmüştür. Topuklu ayakkabı ile ofislere, spor ayakkabı ile hafta sonu gezintilerine uyum sağlayıveren kot elbiseler çok sevilmekte.

 Mini, Midi, Maxi; Her Yer Kot Elbise

Ünlü modacıların da koleksiyonlarında vazgeçemediği parçalardan olan kot elbiselerin mini, midi ve maxi her boyundan görmek mümkün.

Koyu renk mini ya da midi bir kot elbise ile stiletto ayakkabılar kombinlendiğinde rahatlık ve şıklığın bir arada olabileceği ispatlanmış oluyor. Ofise giderken bu kombini tercih edip, akşam arkadaşlarınızla kafede buluşacağınızda da bohem bir hava estirmek için maxi kot elbise altına bez ayakkabılar giyerek günü ‘kot elbise günü’ ilan edebilirsiniz.

 Tarzıma Uygun Kot Elbise

Kot elbiseler genel olarak bohem bir tarz sergilemek için tercih ediliyor ancak siz tarzınız ne olursa olsun ona uygun kot elbise bulabilirsiniz.

Straplez, gömlek yaka, robadan lastikli, kemerli, omuz dekolteli, fırfırlı gibi birçok modeli olan kot elbiselerden tarzınıza en uygun olanı seçip hem 2015’ in kot elbise modasına uymuş hem de çizginizden dışarı taşmamış olacaksınız.

Her ortamda sert ve şık çizgileri olan hanımlardansanız; straplez, vücudu saran, gömlek yaka kot elbiseleri tercih edip bunların etek boylarının mini ve midi boylarda olmasına dikkat edebilirsiniz. Eğer içinizdeki çocuk büyümediyse ve hem şık hem şirin olmaktan keyif alıyorsanız; robadan lastikli, fırfırlı, hatta çılgın modacıların kocaman fiyonklu tasarımlarının olduğu kot elbiseleri seçebilir, ayakkabı tercihinizi de renkli loofer modellerinden yana kullanabilirsiniz.

 

Hgs bakiye sorgulama ve yükleme işlemlerinizi güvenli bir şekilde hgsbakiyeyukle.org adresinden yapabilirsiniz .

Bu yazı 1618 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU