Mac’in Yeni Koleksiyonu Sizi Bir Disney Prensesine Çevirebilir

Paylaş
 

Bir iyilik perisinin gelip sihirli değneği ile dokunup sizi bir prensese çevirmesini unutun. Mac kozmetik sizi kurtarmaya geldi.

Disney Sindirella’nın tiyatro sürümünün bir parçası olarak bu mart MAC Bahar 2015 için Sindirella Koleksiyonunu duyurdu.

Sınırlı, ama büyülü renk koleksiyonu için “Bütün masal hayalleriniz gerçeğe dönüşecek” sözü ile 19 farklı ürün içermektedir.Ve bu makyaj partisine katılmanız için bir maskeli baloya ihtiyacınız yok.Bir prenses olabilmek için koleksiyonda gerekli her şey mevcut.

makyaj malzemesiPrenses görünümüne sahip olabilmeniz için herkesin favorisi lipglass gibi,Mac studio eye gloss ve eyeliner gibi ürünler içermektedir.Koleksiyon içerisinde buzlu kirli beyaz bir göz farı ve “Little Black Bow” Fluidline eyeliner mevcut. Gizem prensesi mat pudrasına karşı,çarpıcı bir görünüm için “Kötü Üvey Anne”siyah mor pigmenti bile mevcut.Daha fazla ışıltı istiyorsanız,altın ışıltı ile hafif altın şeftali renginde “Coupe d’Chic” sıkıştırılmış pudra da mevcut.

makyaj setiAma hala prenses durumu için hazır değilsiniz.Belirli bir prensi etkileyici olarak karşılamak için “Cam terlik” Lipglass’ı “Kraliyet Balo” ruju üzerine uygulamadan hazır olmayacaksınız.Ve ekstra ışıltı için Glitter başları döndürecek inciler yansıtır. Bal kabağı arabası geldiğinde ya da ayakkabınızın bir eşini düşürdüğünüzde siyah mor “Stroke of Midnight” göz farınız hala taze ve yeni sürülmüş gibi bozulmadan kalacak.Bir baloyu kaçırmamak için,bu koleksiyonun sınırlı sayıda olduğunu unutmayın.

Bu yazı 1270 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

 1. Elif dedi ki:

  Merak ettiğim bir konuya değinmişsiniz harikasınız.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU