Mac’in Yeni Koleksiyonu Sizi Bir Disney Prensesine Çevirebilir

Bir iyilik perisinin gelip sihirli değneği ile dokunup sizi bir prensese çevirmesini unutun. Mac kozmetik sizi kurtarmaya geldi.

Disney Sindirella’nın tiyatro sürümünün bir parçası olarak bu mart MAC Bahar 2015 için Sindirella Koleksiyonunu duyurdu.

Sınırlı, ama büyülü renk koleksiyonu için “Bütün masal hayalleriniz gerçeğe dönüşecek” sözü ile 19 farklı ürün içermektedir.Ve bu makyaj partisine katılmanız için bir maskeli baloya ihtiyacınız yok.Bir prenses olabilmek için koleksiyonda gerekli her şey mevcut.

makyaj malzemesiPrenses görünümüne sahip olabilmeniz için herkesin favorisi lipglass gibi,Mac studio eye gloss ve eyeliner gibi ürünler içermektedir.Koleksiyon içerisinde buzlu kirli beyaz bir göz farı ve “Little Black Bow” Fluidline eyeliner mevcut. Gizem prensesi mat pudrasına karşı,çarpıcı bir görünüm için “Kötü Üvey Anne”siyah mor pigmenti bile mevcut.Daha fazla ışıltı istiyorsanız,altın ışıltı ile hafif altın şeftali renginde “Coupe d’Chic” sıkıştırılmış pudra da mevcut.

makyaj setiAma hala prenses durumu için hazır değilsiniz.Belirli bir prensi etkileyici olarak karşılamak için “Cam terlik” Lipglass’ı “Kraliyet Balo” ruju üzerine uygulamadan hazır olmayacaksınız.Ve ekstra ışıltı için Glitter başları döndürecek inciler yansıtır. Bal kabağı arabası geldiğinde ya da ayakkabınızın bir eşini düşürdüğünüzde siyah mor “Stroke of Midnight” göz farınız hala taze ve yeni sürülmüş gibi bozulmadan kalacak.Bir baloyu kaçırmamak için,bu koleksiyonun sınırlı sayıda olduğunu unutmayın.

Bu yazı 1312 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Elif dedi ki:

    Merak ettiğim bir konuya değinmişsiniz harikasınız.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

1987 Kartal doğumlu eğitimci yazar ve aynı zamanda dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
Sevgililer Günü Kıyafeti Hakkında Fikirler - Trend Notu: […] günü size ne ifade ediyor? Sevgilinize hediye seçimi konusunda
2020-02-16 00:58:07
yorum ikonu
2020-02-15 23:38:28
yorum ikonu
Ağda Sonrası Kızarıklık Nasıl Geçer? - Trend Notu: […] İddia Ediyoruz! Bu Püf Noktalarıyla Makyajın Daha Hızlı […]
2020-02-02 17:36:45