Mini Kot Etek Modelleri

Yaz, kış her mevsim, bayanların dolabında bulunan kot etekler, birlikte kullanılan gömlek, ceket, penye bluzlar ile değişik ortamlar için giysi kombini oluşturmaktadır. Dar kısa modellerdeki kot eteklerin yanı sıra pileli ve kloş model mini kot etekler de mevcuttur. Beraberinde kot ceket ve kot gömlek ile takım olarak ta kullanılmaktadır.

 

 

 

Dar Modellerdeki Mini Kot Etek Modelleri

Gençlerin tercih ettiği süper mini kot etekler, beyaz veya renkli gömlekler, baskılı ve asimetrik kesim penye bluzlar ile uyumlu olmaktadır. Yazlık, yüksek topuk bantlı ayakkabılar veya renkli stiletto ayakkabılar ile kombinlenir.  Etek kısmı dikişli ve püsküllü modelleri mevcuttur. Gün içinde ise renkli penye bluz ve keten ayakkabılar ile rahat kullanım imkânı sağlar.

Kloş Modellerdeki Mini Kot Etek Modelleri

Bu yıl moda olan geniş model mini eteklerin, kot kumaştan üretilen modelleri, yine beyaz veya renkli gömlekler ve yüksek topuk ayakkabılar ile gece eğlenceleri için uygun bir kombin oluşturacaktır. Akşam serinliklerinde blazer ceketler ile kullanılan kot etekler yüksek topuk ayakkabı ve renkli çantalar ile kullanılmaktadır.

Pileli Modellerdeki Mini Kot Etek Modelleri

Belden ve basenden pileli modelleri mevcuttur. Dar gömlek ve penye bluzlar ile uyum sağlayan pileli kot etekler, göbeği açıkta bırakan kısa penyeler ile de kullanılmaktadır. Gece kullanılan kombinler, yüksek topuk ayakkabı ve küçük çantalar ile tamamlanır. Gün içinde ise keten düz ayakkabı ve büyük sırt çantaları ile uyum sağlayacaktır.

 

Bu yazı 1815 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
Sevgililer Günü Kıyafeti Hakkında Fikirler - Trend Notu: […] günü size ne ifade ediyor? Sevgilinize hediye seçimi konusunda
2020-02-16 00:58:07
yorum ikonu
2020-02-15 23:38:28
yorum ikonu
Ağda Sonrası Kızarıklık Nasıl Geçer? - Trend Notu: […] İddia Ediyoruz! Bu Püf Noktalarıyla Makyajın Daha Hızlı […]
2020-02-02 17:36:45