Nasıl Bakımlı Görünürüm?

Paylaş
 

Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır lafını duymuşsunuzdur. Kendinizi bakımsız ve mutsuz hissediyorsanız kendinizi iyi hissettirecek bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş demektir. Makyaj stilinizde, saçınızda değişiklikler yaparak işe başlayabilirsiniz.

profesyonel-kas-ve-kirpik-bakimi

Bakımlı Bir Bayan Olmak İçin

Öncelikle yılın trend saç modeli ve renklerini takip edin. Eğer saç stilinizden memnun değilseniz yeni trendlere uygun bir model kestirip boyatın. Sarı ışıltılı veya röfleli bir saç modeli tercih ettiyseniz makyajsız soluk görünebilirsiniz. Yoğun bir hayatınız varsa daha kolay kullanılan ve her zaman şık görünen bir saç kesimini tercih edin. Yaşınıza uygun bir makyaj stili tercih edin. Günlük hayatta genel olarak rimel, allık ve ruj yeterli olacaktır. Yoğun makyaj sizi bakımlı göstermez. Bakımlı görünmek istiyorsanız cildinize iyi bakmalı, cilt temizliğinize özen göstermelisiniz.

Her Zaman Şık ve Modern Görünmek İçin

Zamansız parçalara gardolabınızda yer açın. Mutlaka siyah gömlek, siyah elbise, stiletto, kumaş pantolon gibi klasik parçalar bulundurun. Bu parçalar zamansız davetlerde hayat kurtarıcı parçalar olacaktır. Klasik parçaları farklı tasarımlarda aksesuarlarla kombin ederek stilinizi yansıtın. Eski kıyafetlerinizi yenileyerek kendinize özgü bir tarz oluşturabilirsiniz. Modayı takip ederken akıllı davranın. Birkaç sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz parçaları tercih edin.

Bakımlı Görünmek İstiyorsanız

Öncelikle sağlıklı olmalısınız. Sağlıklı bir gece uykusunun ardından cilt bakımınızı yapmayı ihmal etmeyin, belli aralıklarla cildinizi nemlendirin. Sağlıklı ve zinde olmak için güzel bir kahvaltı ile güne başlayın. Dişlerinizin ve saçlarınızın her zaman temiz olmasına dikkat edin. Manikür yaptırın, elleriniz için bakım kremleri kullanın. Makyajınızı belli aralıklarla tazeleyin. Bozulmaması için sabitleyici ve baz kullanın. Makyajınızı temizlemeden uyumayın.

Bu yazı 797 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU