Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin

Paylaş
 

Biliyorum ki burun, alın ve çene bölgenizde oluşan siyah noktalardan atık bıktınız, trendnotu.com sizlere çok özel tüyolarda bulunacak. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum etkili ve kesin çözüm olduğunu göreceksiniz. Sizi bunalıma sokan bu sorundan hemen kurtulmak için dikkatlice okuyun ve uygulayın.

Çay şekeri ile siyah noktasız bir gün

Evinizde bulunan toz şekerden bir çay kaşığı ve bir iki damla zeytin yağını iyi karıştırdıktan sonra siyah noktanın bulunduğu bölgeye masaj yaparak sürün, bu işlemin ardından 15 dakika cildinizde kaldıktan sonra sabun kullanmadan sadece ılık su ile durulayın. Bu işlemi 5 günde bir yapabilirsiniz, daha iyi bir sonuç almak için bizim size tavsiyemiz sıcak duşun ardından uygulamanızdır.

                                      Kahve telvesiyle siyah noktalardan kurtulun

siyah nokta temizleyiciKahvenizi içtikten sonra dibinde kalan telve ile siyah noktalardan arınabilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basit, ilk önce parmağınızın ucu ile alarak siyah noktalı bölgeye masaj yaparak 10-15 saniye boyunca sürün. Cildinizde 15 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayarak işleme son veriniz ve böylece cildinizin temizlendiğini görebilirsiniz.

Siyah noktalara etkili çözüm

Daha önce duydunuz mu bilmiyorum ancak bunu kesinlikle uygulamanızı tavsiye ediyorum. Hepimiz biliriz genelde pastaları süslemek için kullanılan jelatini, işte bu jelatin çok etkili bir siyah nokta temizleyicisidir! Şimdi kısaca size kullanımından bahsedeyim, Evinizde mikro dalga fırın varsa çok rahatlıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz, eğer mikrodalga yoksa hiç sorun değil küçük bir kabın içerisine koyarak ocağın üzerinde ısıtarak yapabilirsiniz. Eriyen jelatini siyah noktanın bulunduğu bölgeye sürün ve cildinizde soğumasını bekleyin, soğuduktan sonra yavaşça alın evet artık cildinizdeki o siyah lekelerin jelatinin üzerinde olduğunu göreceksiniz.

Bu yazı 484 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU