Stilettolar Nasıl Kombinlenir?

Paylaş
 

Son birkaç yıldır moda olan ve bayanların çok beğenerek kullandığı stiletto tarzı ayakkabılar, 2015 İlkbahar, yaz modasında yeni renk ve modeller eklenerek kullanılmaya devam edilmektedir. Bahar aylarında moda olan canlı renkler, stiletto ayakkabılara da yansımıştır. Yeşil, bordo, mavi, somon, lame, dore kısaca çok fazla renkte stiletto ayakkabı vitrinlerde yerini almıştır. Arkası açık, bantlı ve zımbalı modelleri mevcuttur. Nude stiletto ayakkabılar her renk giysi ile uyum sağladığı gibi, kısa boylu bayanların bacak boyunu uzun göstermektedir.

en_guzel_stiletto_kombinleri_3

 Stiletto Ayakkabılar İle Günlük Giyim Kombinleri

Günlük giyilen kot ve keten pantolonlar, geniş modellerdeki etekler, giysinin içindeki renklerde stiletto ayakkabılar ile kombinlenmektedir. Bu yıl moda olan neon renk ve zımbalı stiletto ayakkabılar ise tek renk giysiler ile kullanıldığında abartıdan uzak, şık bir görüntü oluşturur. Ayakkabı ve çanta renginin farklı kullanıldığı, 2015 İlkbahar modasında canlı renklerdeki stiletto ayakkabılar, siyah veya pudra rengi çantalar ile birlikte kullanılmaktadır.

Stiletto Ayakkabılar İle Abiye Kombinleri

Siyah, lacivert gibi tek renk abiye giysiler, renkli stiletto ayakkabılar ile kullanılabilmektedir. Renkli giysiler ise, elbisenin renginde veya beyaz, siyah gibi ana renklerdeki stiletto ayakkabılar ile kombinlenir. Lame ve dore renkli stiletto ayakkabılar ise ışıltıyı seven bayanlar tarafından renkli giysiler ile kullanılmaktadır. 
210420141255088222402_2

Stiletto Ayakkabılar İle Ofis Kombinleri

Çalışan bayanların çok kullandığı blazer ceketler, altına giyilen, etek veya pantolonlar, stiletto ayakkabılar ile uyumlu olacaktır. Ceketin renginde veya koyu tonlarda stiletto ayakkabılar, büyük gösterişli çantalar ile kullanılabilir.

Bu yazı 2252 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU