Stilettolar Nasıl Kombinlenir?

Son birkaç yıldır moda olan ve bayanların çok beğenerek kullandığı stiletto tarzı ayakkabılar, 2015 İlkbahar, yaz modasında yeni renk ve modeller eklenerek kullanılmaya devam edilmektedir. Bahar aylarında moda olan canlı renkler, stiletto ayakkabılara da yansımıştır. Yeşil, bordo, mavi, somon, lame, dore kısaca çok fazla renkte stiletto ayakkabı vitrinlerde yerini almıştır. Arkası açık, bantlı ve zımbalı modelleri mevcuttur. Nude stiletto ayakkabılar her renk giysi ile uyum sağladığı gibi, kısa boylu bayanların bacak boyunu uzun göstermektedir.

en_guzel_stiletto_kombinleri_3

 Stiletto Ayakkabılar İle Günlük Giyim Kombinleri

Günlük giyilen kot ve keten pantolonlar, geniş modellerdeki etekler, giysinin içindeki renklerde stiletto ayakkabılar ile kombinlenmektedir. Bu yıl moda olan neon renk ve zımbalı stiletto ayakkabılar ise tek renk giysiler ile kullanıldığında abartıdan uzak, şık bir görüntü oluşturur. Ayakkabı ve çanta renginin farklı kullanıldığı, 2015 İlkbahar modasında canlı renklerdeki stiletto ayakkabılar, siyah veya pudra rengi çantalar ile birlikte kullanılmaktadır.

Stiletto Ayakkabılar İle Abiye Kombinleri

Siyah, lacivert gibi tek renk abiye giysiler, renkli stiletto ayakkabılar ile kullanılabilmektedir. Renkli giysiler ise, elbisenin renginde veya beyaz, siyah gibi ana renklerdeki stiletto ayakkabılar ile kombinlenir. Lame ve dore renkli stiletto ayakkabılar ise ışıltıyı seven bayanlar tarafından renkli giysiler ile kullanılmaktadır. 
210420141255088222402_2

Stiletto Ayakkabılar İle Ofis Kombinleri

Çalışan bayanların çok kullandığı blazer ceketler, altına giyilen, etek veya pantolonlar, stiletto ayakkabılar ile uyumlu olacaktır. Ceketin renginde veya koyu tonlarda stiletto ayakkabılar, büyük gösterişli çantalar ile kullanılabilir.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı