Tırnakları Beyazlatmanın 10 Süper Kolay Yolu

Koyu renkli ojeler, tırnaklar üzerinde geride sarı lekeler bırakabilir. Tırnaklarınızı beyazlatmak ve parlatmak için, bu ev çözümlerinden birini deneyebilirsiniz.

LİMON SUYU : Bir limonun yarısını kesin ve direkt tırnaklar üzerine uygulayın. Durulamadan önce 5 dakika bekleyin. Kurulayın ve nemlendirin.

TÖRPÜLEME : Tırnak üzerindeki lekelerden kurtulmak ve tırnaklarınızı beyazlatmak için hafifçe tırnaklarınızı törpüleyin.Tırnaklarınızı törpülemek için gerçek bir törpü kullanın. Tırnaklarınıza parlaklık katmak için her bir tırnak üzerinde 20-30 saniye boyunca törpüleme işlemini uygulayın.

KABARTMA TOZU : 1 limon suyu ve 1 paket kabartma tozunu macun haline getirene kadar karıştırın. Elde ettiğiniz macunla, tırnaklarınızı fırçalamak için kullanmadığınız bir diş fırçasını bu işlem için kullanın. Doğal beyazlıkta tırnaklar için bu macunu 5 dakikalığına tırnaklarınızda bekletin. Ardından tırnaklarınızı yıkayabilirsiniz.

tirnak bakimi için bilgi

HİDROJEN PEROKSİT : 3 ölçek su ile bir miktar hidrojen peroksiti karıştırın. Ardından tırnaklardaki sarı lekeleri gidermek için 10 dakika boyunca tırnaklarınızda bu solüsyonu bekletin. Sonra her zamanki gibi su yardımı ile tırnaklarınızdan bu karışımı arındırın.

BEYAZLATICI DİŞ MACUNU : Bir damla beyazlatıcı diş macunu kullanarak, bir diş fırçası yardımı ile tırnaklarınızı fırçalayın veya lekeleri gidermek ve parlaklığını geri kazandırmak için yüz temizleme bezi ile tırnaklarınızı silin.

DİŞ PROTEZİ BEYAZLATICI TABLET : Protez dişleri beyazlatmada kullanılan tabletler de tırnakları beyazlatma ve parlaklık vermede tırnaklarda kullanılabilir. Yönerge başına su içinde bir protez tablet eritin ve sonra sadece 5-10 dakikalığına  tırnaklarınızı ıslatın ve parlak tırnaklar için durulayın.

SİRKE : Tırnaklarınızı beyazlatmak için beyaz sirke kullanın. Bir parça pamuğa bir kaç damla sirke damlatın ve onları beyazlatmak için tırnaklarınızı hafifçe bu pamukla silin.

ASETON : Tırnaklar üzerinde her hangi bir lekeden kurtulmak için her tırnak için oje çıkarıcı ile ıslattığınız bir pamuk parçasını her tırnak üzerinde gezdirin.

TIRNAK BEYAZLATICI KALEM : Süper hızlı düzeltme ve parlak bir görünüm için, tırnak beyazlatma kalemini kullanın.

ESANSİYEL YAĞ : Bir kase suyun içine sadece bir kaç damla limon yağı ekleyin ve tırnaklarınızı beslemenin yanı sıra parlaklık katmak için parmak uçlarınızı bu suyun içinde bir kaç dakika bekletin.

Bu yazı 1674 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

1987 Kartal doğumlu eğitimci yazar ve aynı zamanda dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
Sevgililer Günü Kıyafeti Hakkında Fikirler - Trend Notu: […] günü size ne ifade ediyor? Sevgilinize hediye seçimi konusunda
2020-02-16 00:58:07
yorum ikonu
2020-02-15 23:38:28
yorum ikonu
Ağda Sonrası Kızarıklık Nasıl Geçer? - Trend Notu: […] İddia Ediyoruz! Bu Püf Noktalarıyla Makyajın Daha Hızlı […]
2020-02-02 17:36:45