Yaz Aylarının Trend Aksesuarları

Paylaş
 

Yazın gelmesiyle moda dünyası da renklendi.2015 bohem stilin zirve yaptığı bir yıl. Bohem stilin vazgeçilmezi geniş kenarlı şapkalar, saç bantları, püsküllü kolye, fular, choker kolye(vücuda yapışık elastik kolye),cuff bilezik(büyük ve kalın bilezik) gibi birçok detay vitrinlerde yerini alıyor. Denizyıldızı, deniz kabuğu gibi aksesuarlar dikkat çekiyor. Multi yüzük(aynı elin faklı parmaklarında birçok yüzük) kullanımı denenebilir.

takı4

Güneş Gözlükleri

60 lı, 70 li yılların retro havası güneş gözlüklerine da yansıdı. Büyük, yuvarlak çerçeve, kelebek, kedigözü çerçeve, gözleri saklamayan saydam camlar ile retro akım takip edilebilir. Renkli çerçeveler, multicolor( birden çok renkli) gözlükler de seçenekler arasında.

Takılar

Ear-cuff (tek kulağa takılan taşlarla süslenmiş kelepçe) kullanılacaksa başka aksesuar kullanılmamalı. Özellikle kısa saç modelleri ile önerilen ear-cufflar Hollywood yıldızlarının yarattığı, sokak modasında çoktan yerini almış bir akım. Cuff bileziklerin(büyük ve kalın bilezik) altın rengi olanları çok kullanılmakta. Sade bir kıyafeti bile tarz haline getirebilen bu bilezikler cesaret edilebilirse iki bileğe birden de takılabiliyor. Tüm kolyelerin içinde en romantik model olan madalyon kolyeler yazın en trend aksesuar alternatiflerinden.

Çanta ve Saatler

Kumaş çantalar yaz aylarının vaz geçilmez aksesuarıdır. Havaların çok sıcak olduğu yaz döneminde içleri deodorant, su gibi ekstra malzemelerle doldurulan yaz çantaları bu yıl da büyük, renkli ve bol cepli. Çantalar gibi saatler de renkli ve büyük. Son dönemlerde bayanlar renkli ve Led Ekran saatleri de severek kullanıyor.

 

Bu yazı 1002 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU