Yüz Bakımı İçin Ürün Önerileri

Paylaş
 

Cilt bakımı sağlıklı ve güzel bir görünüm için olmazsa olmazlardandır. Cilt bakımı denildiğinde her kadının fikrinde canlanan başkadır. Kimi cilt bakımında nemlendirmeye önem verirken biri için temiz olması her şeyden önemlidir. Dermatologlara göre sağlıklı bir yüz bakımı için önemli olan nemlendirme, sağlıklı beslenme ve cildinizi UV ışınlarından koruma olarak sıralanıyor.

 

Sağlıklı Beslenmeye Özen Gösterin

Cildiniz beslenme alışkanlıklarınızı da ele veriyor. İsterseniz en kaliteli yüz bakım ürünlerini kullanın, sağlıklı beslenmediğiniz taktirde paranız çöpe gidiyor. Sağlıklı bir görünüm için yeterli ve dengeli beslenmek şart! Bunun yanında iyi uyumadığınız ve yeteri kadar dinlenmediğinizde cildiniz parlaklığını kaybediyor. Yüz bakımına başlamadan önce sağlıklı yaşamaya önem vermeli, zararlı alışkanlıklardan cildiniz için uzak durmalısınız.

Cilt Bakımı İçin Makyaj Çantasında Neler Var?

Yüz bakımında en ucuz ve doğal ürün sudur. Bol su içerek daha genç görünebilirsiniz. Günlük su içmeyi ihmal etmemelisiniz. Makyaj malzemesi seçerken içeriğini okuyun. Cildinizle dost makyaj malzemeleri kullanmak istiyorsanız mineral içeren ürünleri tercih edin. Cildiniz için zararlı ışınlardan korunmak için yaz – kış en az 30 faktörlük güneş kremi kullanın. Cilt bakımında doğru ürünü bulmak için cilt tipinizi de bilmeniz gerekiyor. Arkadaşınızla farklı cilt tiplerine sahipseniz aynı ürün sizde aynı etkiyi yaratmayacaktır.

Cilt Bakımında En İyiler

La roche posay güneş koruyucu, alerjiye eğilimli cilt tipleri için uygun bir güneş koruyucudur. Birçok dermatolog tarafından tavsiye edilen bu ürün, dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir. Suya, kuma ve güneşe karşı dayanıklı bir ürün olmakla birlikte cildinizi yağlandırmaz. Ayrıca paraben içermemektedir.

Sampar, So Much To Dew Mıdnıght Maske, cildinizin en çok tazelenmeye ve neme ihtiyacı var. Özellikle kuru cilde sahipseniz cildinizi düzenli olarak nemlendirmelisiniz. Mıdnıght maske, cildinizin nem ihtiyacını karşılayacaktır.

Pahalı kozmetik ürünlerinin yanında ferah bir yüz bakımı için gül suyu, maden suyu ve acı badem sütü kullanabilirsiniz. Günlük olarak soda ile yüzünüzü yıkayıp gece yatmadan önce gül suyu ile cildinizi temizleyin. Acı badem sütü de cildinizi nemlendirmek için kullanılabilir. Ayrıca argan yağı hem yüz bakımında hem saç ve el bakımında oldukça iyi sonuçlar veren bir üründür.

Bu yazı 1085 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Kendinizi yorgun ve gergin hissederek güne başlayabilirsiniz. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Özellikle gergin ve öfkeli davranmış olduğunuz eski günleri hatırlayacaksınız ve bu davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Aslında tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştiriyorsunuz fakat karşılaştığınız olayların zorlayıcı etkisi ile bilinçaltınız uyanabilir ve eski davranışlarınız ortaya çıkabilir. Aceleci davranmayın ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönem... Olabileceklerden daha büyük istekler içinde olabilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bilgisayar teknolojisi ile ilgili en son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bilgiye sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz ve önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Kişisel gelişim ve bilinçaltını araştıran konular ilginizi çekecek. Ayrıca fantastik konular, yoga ve meditasyon benzeri konulara ilgi duyabilirsiniz. Sevdiğiniz işlere dikkatinizi odaklarsanız, başarılı olacaksınız. Bu arada dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve iş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Aklınız yerine duygularınız ile davranırsanız, başarılı olacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Baskı yaratan durumlar olabilir fakat disiplinli ve kararlı bir tavır sergileyeceksiniz ve büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve azimli olduğunuz bir dönemdesiniz. Hem kendi sağlığınız ile ilgileneceksiniz, hem de yakınlarınızın sağlığına özen göstereceksiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler moralinizi yükseltecek. Yeni gelişmeler olabilir.
TERAZİ BURCU YORUMU
Uzun zamandır ertelediğiniz ufak tefek işleri, dosya veya dolap düzenlemelerini gün içinde tamamlayabilirsiniz. İyimser ve neşeli tavırlarınız iş arkadaşlarınızın ve yakın çevrenizin dikkatini çekecek. Birleştirici ve uyumlu yaklaşımlarınız, çevrenizdekiler arasında oluşan küçük kırgınlıkları iyileştirip, büyük değişimler yaratabilir. Kendi içinize yönelip, kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Dernek ve vakıf çalışmalarında bulunabilir, size ihtiyacı olan yakınlarınızla ilgilenebilirsiniz. Farklı görüşleriniz olabilir fakat fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşmak yerine araştırmalarınızı derinleştirirseniz, ilginç buluşlarınız olabilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Projelerinizi ortaya koyabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Dikkatinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yapmak istediğiniz konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilir ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konular ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız ilginç teklifler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcı fikirler ortaya çıkacak. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve isteklerinizi enerjik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Yapıcı ve kararlı tutumunuz ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak durun ve aklınıza gelen fikirleri hemen ortaya koymayın. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilir veya onlardan alacağınız haberler, düşüncelerinizi derinleştirebilir. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Projelerinizi şimdilik ilgisi olmayan kişilere anlatmayın. Aslında kendinizi güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve güce sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz fakat iddialaşmasanız iyi olacak.
KOVA BURCU YORUMU
Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Çılgınlık sayılabilecek davranışlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat yakınlarınızın desteğini alacaksınız ve olaylar karşısındaki gerilim ve öfkenizi yatıştırmayı başaracaksınız. Daha doğrusu arkadaşlarınız ve yakın çevrenizin sözleri sizi yatıştıracak. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Enerji fazlanızı spor yaparak ve seyahate çıkarak boşaltabilirsiniz. Bu arada kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek fakat duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.
BALIK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve duyduğunuz haberler keyfinizi yerine getirecek. Düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olacak kişiler ile karşılaşabilir ve yeni projeler yapabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olabilir ve isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yakınlarınızın ve sevdiklerinizin desteğini isteyebilirsiniz. Daha iyimser ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız ve böylece ilişkilerinizde ortaya çıkan sorunlar ile başa çıkabileceksiniz. Bu arada bazı karışıklıklar olsa bile sorunlar ile başa çıkmak için yeni stratejiler yapabilirsiniz.