Yüz Bakımı İçin Ürün Önerileri

Paylaş
 

Cilt bakımı sağlıklı ve güzel bir görünüm için olmazsa olmazlardandır. Cilt bakımı denildiğinde her kadının fikrinde canlanan başkadır. Kimi cilt bakımında nemlendirmeye önem verirken biri için temiz olması her şeyden önemlidir. Dermatologlara göre sağlıklı bir yüz bakımı için önemli olan nemlendirme, sağlıklı beslenme ve cildinizi UV ışınlarından koruma olarak sıralanıyor.

 

Sağlıklı Beslenmeye Özen Gösterin

Cildiniz beslenme alışkanlıklarınızı da ele veriyor. İsterseniz en kaliteli yüz bakım ürünlerini kullanın, sağlıklı beslenmediğiniz taktirde paranız çöpe gidiyor. Sağlıklı bir görünüm için yeterli ve dengeli beslenmek şart! Bunun yanında iyi uyumadığınız ve yeteri kadar dinlenmediğinizde cildiniz parlaklığını kaybediyor. Yüz bakımına başlamadan önce sağlıklı yaşamaya önem vermeli, zararlı alışkanlıklardan cildiniz için uzak durmalısınız.

Cilt Bakımı İçin Makyaj Çantasında Neler Var?

Yüz bakımında en ucuz ve doğal ürün sudur. Bol su içerek daha genç görünebilirsiniz. Günlük su içmeyi ihmal etmemelisiniz. Makyaj malzemesi seçerken içeriğini okuyun. Cildinizle dost makyaj malzemeleri kullanmak istiyorsanız mineral içeren ürünleri tercih edin. Cildiniz için zararlı ışınlardan korunmak için yaz – kış en az 30 faktörlük güneş kremi kullanın. Cilt bakımında doğru ürünü bulmak için cilt tipinizi de bilmeniz gerekiyor. Arkadaşınızla farklı cilt tiplerine sahipseniz aynı ürün sizde aynı etkiyi yaratmayacaktır.

Cilt Bakımında En İyiler

La roche posay güneş koruyucu, alerjiye eğilimli cilt tipleri için uygun bir güneş koruyucudur. Birçok dermatolog tarafından tavsiye edilen bu ürün, dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir. Suya, kuma ve güneşe karşı dayanıklı bir ürün olmakla birlikte cildinizi yağlandırmaz. Ayrıca paraben içermemektedir.

Sampar, So Much To Dew Mıdnıght Maske, cildinizin en çok tazelenmeye ve neme ihtiyacı var. Özellikle kuru cilde sahipseniz cildinizi düzenli olarak nemlendirmelisiniz. Mıdnıght maske, cildinizin nem ihtiyacını karşılayacaktır.

Pahalı kozmetik ürünlerinin yanında ferah bir yüz bakımı için gül suyu, maden suyu ve acı badem sütü kullanabilirsiniz. Günlük olarak soda ile yüzünüzü yıkayıp gece yatmadan önce gül suyu ile cildinizi temizleyin. Acı badem sütü de cildinizi nemlendirmek için kullanılabilir. Ayrıca argan yağı hem yüz bakımında hem saç ve el bakımında oldukça iyi sonuçlar veren bir üründür.

Bu yazı 1103 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve bugün kendinizi özgür ve rahat hissedeceksiniz. Çeşitli davetler alabilirsiniz ve ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Enerjinizi spor yaparak veya seyahate çıkarak boşaltabilirsiniz. Ayrıca fizik güç gerektiren işler yapabilirsiniz. Ancak kendinizi çok fazla yormayın. Beslenmenize ve uykunuza dikkat edin. Aslında bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve keyif aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. Böylece sizi rahatsız eden her ne var ise, bütün bunlardan uzaklaşmayı başaracaksınız. Sevdiğinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmanız gerekiyor. Aslında ilişkilere bakış açınız değişiyor.
BOĞA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde sevdiklerinizle keyifli programlar yapabilirsiniz. Aile büyüklerinin yaşadığı sorunlardan etkilenebilir ve duygusal baskı hissedebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmanız gerekiyor. Zaman zaman içinizden yükselen isyan ve itiraz duygularını dostlarınızın yardımı ile yatıştırabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ve sosyal aktiviteler sizi rahatlatacak ve üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusundan uzaklaşacaksınız. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün.
İKİZLER BURCU YORUMU
Güne hareketli başlayacak ve çeşitli hayaller kuracaksınız. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayın. Ani değişiklikler sizi canlandıracak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Farklı özelliğe sahip kişiler ve ilginç olaylar dikkatinizi çekecek. Ani kararlar alabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi zorlayabilirsiniz. Aslında enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yapmanız gereken işleri hızlı yapabilir, sorunlara pratik çözümler bulabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün eski tanıdıklara rastlayabilir, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar kafanızı karıştırabilir ve ani değişiklikler meydana gelebilir. İlginç toplantılar ve değişik ortamlarda bulunmanız mümkün. Çok çeşitli fikir ve görüşe sahip kişilerin bulunduğu ortamlarda zihin faaliyetiniz hızlı olacak. Fakat dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Bugün karşılaştığınız olaylar ve kişiler size ilham verebilir ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor.
ASLAN BURCU YORUMU
Moralinizi bozan konulardan uzaklaşın ve olayları karamsar açıdan yorumlamayın. Duygusal ve alıngan olabileceğiniz bir gün. Bu beklentileriniz artıyor fakat gelişmeler sizin beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir. Bu arada büyükleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir. Ancak arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Özellikle yaratıcı ve farklı düşünen arkadaşlarınızın fikirlerinden etkilenebilirsiniz ve karamsar düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Dışarı çıkmak ve farklı ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi özgür ve keyifli hissedeceksiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
Heyecanlı ve hareketli olacağınız bir gün. Yakınlarınızla ilgilenecek ve size ihtiyacı olan arkadaşlarınızla haberleşeceksiniz. Sabah saatlerinde bazı kaygılarınız olabilir. Hayal gücünüzü uyandıran karşılaşmalar olabilir veya alacağınız bazı haberler yüzünden kaygı duyabilirsiniz. Ancak öğleden sonra haliniz değişecek ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Gizemli konular ve derin araştırmalar ilginizi çekecek. Ölüm ve ölüm ötesi, meditasyon, yoga benzeri konuları araştırabilirsiniz veya bu konuları bilen kişiler ile karşılaşabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Karamsar konular ve endişelerden uzaklaşmanız gerekiyor. Yapılması gereken işlerin zorlayıcı etkisini hissedebilirsiniz. Çünkü beklenenden daha yavaş gelişebilir. Ancak kararlı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürmeyi başaracaksınız. Ayrıca sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için uygun zaman. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, fantastik filmler izleyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli teklifler ve projeler hazırlayabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Hayal kurarak yatmak keyifli gelebilir fakat hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor. Üstelik gelişmeler artık sizin istediğiniz yönde... Fakat olması gerekenden daha yavaş olabilir. Ancak karşınıza çıkan sorunlara ilginç çözümler bulabilirsiniz ve iletişim araçları ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisinin gelişen ürünleri ile ilgilenebilir ve sizi özgürleştirecek projeler yapabilirsiniz. Akşama doğru kendinizi enerjik ve güçlü hissedeceksiniz. İsteklerinizi belirleyebilir ve yeni girişimlerde bulunmak için hazırlık hayabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU