Zara Yazlık Gömlek Modelleri

Paylaş
 

Yılların tecrübeli markası Zara’nın, bu yaz gömlek modelleri çok çeşitlidir. Son birkaç yıldır moda olan; spor gömlekler, şifon gömlekler, beyaz klasik gömlekler, fırfırlı gömlekler kısaca birçok değişik model ve renk gömlek Zara vitrinlerinde yerini almıştır. 2015 modasında çok fazla karşılaştığımız gömlek modellerinin tümü zara kreasyonlarında bulunmaktadır. Kaliteli ürünleri ile dikkat çeken firma, yılın moda renkleri; sarı, mavi, yeşil, somon renkleri tek başına ve karıştırarak kullanmıştır.

Zara-Yazlık-Gömlek-Modelleri

Spor Gömlekler

İnce keten kumaşlardan dikilen spor gömlekler, çizgili, kareli ve düz renk olarak karşımıza çıkar. Özellikle yırtık streç kot pantolonlar ile kullanılan bu gömlekler, yaz aylarında terleme yapmayan, pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. Zara spor gömleklerde en çok mavi, beyaz ve gri rengi, ağırlıklı olarak görmekteyiz.

Klasik Erkek Model Beyaz Gömlekler

Bu yıl moda olan tepeden tırnağa beyaz giyinme modası, olarak piyasaya sürülen erkek model beyaz gömlekler, ince keten kumaşlardan üretilmiştir. Geniş ve vücuda oturan dar modelleri bulunmaktadır. Altına giyilen beyaz keten pantolonlar ve streç kotlar ile kombinlenir.

Zara Şifon Gömlekler

Bu yaz her firmanın piyasaya sürdüğü şifon gömleklerin, Zara markası altında oldukça değişik model ve renkleri bulunmaktadır. Uzun kollu ve sıfır kollu modelleri, pile ve fırfırlar ile süslenmiştir. İnce kumaştan, çizgili, kareli ve puantiyeli desenleri dikkat çeker. Gündüz ve gece kullanıma uygundur. Altına şık bir pantolon veya etek ile kombinlenerek her ortama uyum sağlayacaktır.

Bu yazı 809 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU